̶S̶T̶A̶R̶T̶ ФІНАЛ будівництва ЖК Comfort City.

Здається, ми нещодавно інформували місто про початок великого будівництва. А на сьогодні тут вже стоїть височенний красень-будинок – ЖК Comfort City, який став візитівкою Бородінського мікрорайону.

Трохи пустимося в історію. 

У 2019 році на запорізький ринок нерухомості в сегменті багатоповерхових житлових комплексів вийшла компанія-забудовник Sensar з обіцянкою – побудувати технологічний та комфортний житловий комплекс для запоріжців у строк.

Для компанії це стало справжнім викликом. Бо попри традиційну недовіру до новобудов у Запоріжжі, потрібно було завойовувати довіру жителів міста. До того ж це був перший масштабний проєкт для забудовника Sensar. Але досвід роботи у будівництві з 2013 року у Дніпропетровській та Запорізькій областях, а також професійна команда будівельників дозволили активними темпами рухатися до поставленої мети.

«Головною мотивацією для активного будівництва Comfort City стало розуміння, що Запоріжжя вже давно потребує оновлення житлового фонду. А також забудовника, якому можна довіряти. Саме тому наша команда поставила велику ціль щодо діяльності у рідному місті – надати запоріжцям можливість купувати нове житло та жити у квартирах «комфорт класу», а також заселити мешканців наших житлових комплексів у зазначені терміни», – пояснив Марк Марченко, генеральний директор компанії-забудовника Sensar.

Традиція надійного забудовника, яка подобається запоріжцям.

Будівництво житлового комплексу Comfort City не змусило чекати.

Вже за рік компанія зруйнувала стереотип про недобудови у Запоріжжі. І всупереч усім «сюрпризам», що піднесла пандемія, 2020-й рік позначився достроковим введенням в експлуатацію першої та другої черг будівництва. І вже в кінці того ж року вікна новобудови запалали першими вогниками світла. Близько десяти родин навіть встигли зустріти Новий рік вже у новій квартирі.

Але на цьому вирішили не зупинятися і продовжили роботу над ще двома секціями в тому ж дусі.

На сьогодні навіть неозброєним оком можна спостерігати фінал будівництва Comfort-у. А залишилось ще цілих пів року до зазначених дат кінця робіт за проєктом. Усі роботи завершені, й комфортні квартири, охайні під’їзди, яскравий фасад, безпечний дитячий майданчик та двір готові на всі 100% для майбутніх мешканців. 

Такі результати варті справжнього свята. Що і відбулося 10 червня. Урочисте перерізання стрічки, розіграш подарунків, фільм про те, як будувався Comfort City, та багато інших приємностей – все це створило теплу атмосферу, де команда Sensar та мешканці Comfort City відзначили найочікуванішу для себе подію. 

Особливої уваги варта зарядна станція для електрокарів, яку встановили на власному паркувальному майданчику будинку. Comfort City – це перший житловий комплекс у Запоріжжі, який надав своїм мешканцям можливість заряджати свій автомобіль на власному паркомісці.

Директор компанії-забудовника Sensar та керівник відділу продажу Олена Бартуль безпосередньо спілкується із шукачами комфортного житла у Запоріжжі та зазначає: «Ми добре знаємо, як наші клієнти цінують власний комфорт і прагнуть створити індивідуальний простір, де буде все необхідне для життя. Облаштування Comfort City є наочним прикладом того, як сучасні технології роблять життя людей зручнішим та кращим».

Швидкість, з якою будує Sensar, говорить про те, що у забудовника з’явилася добра традиція – вводити свої об’єкти в експлуатацію достроково. Про це свідчать шалені темпи будівництва нового проєкту забудовника  – ЖК KVARTAL у центрі Запоріжжя.

Приєднуйтесь і ви до Comfort-у, поки ще є можливість придбати житло з комфортним розташуванням та насиченою інфраструктурою за адресою: вул. Бородінська, 2.

По всіх питаннях звертайтеся за телефонами: (095) 622 60 06, (097) 622 60 06, або приходьте в гості до офісу продажу Sensar, що знаходиться поряд із ЖК Comfort City.