Час BIG MONEY у Запоріжжі.

Втомилися чути, як важко встояти великому/середньому/малому/БУДЬ-ЯКОМУ бізнесу під час пандемії? Вам встояти замало – бажаєте, щоб ваш бізнес зростав і розвивався?

Тоді 25 травня ви, певно, були тут – на форумі BIG MONEY у Запоріжжі.
А як – ні, то трохи розповімо про цю масштабну подію.

У ПК «Дніпроспецсталь» за участі компанії-забудовника Sensar, генерального партнера форуму, близько 600 учасників: підприємців, менеджерів, стартаперів міста мали змогу безпосередньо вчитися у досвідчених бізнесменів.

Готовими рішеннями та перевіреними інструментами для масштабування бізнесу ділилися:

Євгеній Черняк – Топ 100 Forbes, автор найпопулярнішого бізнес-каналу на YouTube – Big Money.
Андрій Федорів – Засновник Fedoriv Agency, Fedoriv Hub, Fedoriv Vlog.
Марина Авдєєва – Підприємець та візіонер фінансового ринку 2021 за версією «ТОП 100. Рейтинги найбільших».
Артем Ковбель – Старший партнер Vigilant Forensic Butique, аудитор Member ASIS, ACFE, ASCP.
Олександр Педан – Відомий телеведучий, актор і шоу-мен.
Наталія Шмігельська – Засновник компанії «Укрптахосервіс», ТМ «Фудмама» і ТМ «Готово».

Форум пройшов. АЛЕ час BIG MONEY та інвестицій у Запоріжжі тільки розпочинається.

На це велику надію має компанія-забудовник Sensar, бо у міста все для цього є. А головне – талановиті люди, які здатні зробити Запоріжжя кращим.

«Подібні форуми мають велике значення. Окрім очевидної інформаційної цінності, разом з BIG MONEY ми створили свого роду великий майданчик для нетворкінгу запорізьких підприємців та ініціативних стартаперів. Цей захід, в першу чергу, допоміг усвідомити, що в Запоріжжі багато амбіційних бізнесменів, ладних зробити рідне місто осередком інвестицій та розвитку», – зазначив Марк Марченко, генеральний директор компанії-забудовника Sensar.

Запоріжжя має великий інвестиційний потенціал. Тут потужно розвиваються IT, приватна медицина, підприємництво, ресторанний бізнес. Неабиякий зріст можемо спостерігати також у сфері первинної нерухомості, бо місто активно розбудовується. Великий внесок для цього робить Sensar. Лише за 2 роки він остаточно зламав стереотип про недобудови в нашому місті та довів, що запоріжці можуть довіряти забудовнику.

Наразі компанія представила повністю реалізований проєкт – ЖК Comfort City у Бородінському мікрорайоні, а також активно будує новий житловий комплекс у центрі міста – KVARTAL. Заплановані й нові проєкти забудовника, про які ви також незабаром дізнаєтесь.

Проєкти Sensar – не єдині у нашому місті, які здатні приносити (і приносять) користь суспільству. Потенціал у Запоріжжя точно є, а запоріжці гідні кращого. Тож розвиваймо місто та інвестуймо у власне майбутнє, бо рух за інерцією стрімко втрачає швидкість. А нам потрібен – лише ПОВНИЙ ВПЕРЕД!