Чому запоріжці не інвестують, та як INVEST FORUM це змінить?

Ми перша країна у світі, де електронні паспорти стали юридичними аналогами паперових. Але, на жаль, дотепер не вміємо інвестувати. І на додаток чекаємо, коли ці інвестиції звідкись прийдуть та змінять наше життя на краще.

Щоб економіка країни та рідного міста зростала, потрібні інвестиції — це факт. Але як подолати страхи звичайному запоріжцю, батьки якого колись втратили всі вкладення на ощадкнижках? Який пережив кризи 90-х, кінця 2000-х та відчуває прямо зараз чергову нестабільність економіки під час пандемії? Можливо, й дійсно краще у таких умовах зберігати свої заощадження під матрацом?

Марк Марченко, генеральний директор компанії-забудовника Sensar, так не вважає. Саме тому він ініціював організацію наймасштабнішого форуму про інвестиції у Запоріжжі — INVEST FORUM.

«Ми беремо на себе велику відповідальність — сформувати інвестиційну культуру у Запоріжжі. Страхи, нестача знань та негативний досвід капіталовкладень — все це можна подолати. Культура інвестування повинна отримати у нас здоровий хайп. Впевнений, наше місто може і повинно стати новим центром інвестицій, а INVEST FORUM з цим допоможе», — зазначив Марк Марченко на презентації форуму.

Директор компанії Sensar та керівник відділу продажу Олена Бартуль додає:

«Я на переговорах з інвесторами кожен день. Звісно, всі вони бажають інвестувати надійно та без ризиків. Наша компанія вміє працювати з інвестиціями та завжди готова поділитися досвідом. Але в якийсь момент ми зрозуміли, що цього замало, і питання потрібно вирішувати більш глобально. Тому INVEST FORUM — це наша відповідь на клієнтський запит».

Організатори форуму не обмежаться лише аналізом інвестування в нерухомість. Понад 20-ти ТОП спікерів з усієї України готові поділитися інформацією з інвестування у готовий бізнес, фондовий ринок, стартапи тощо. Ось невеличкий список деяких з них:

 

Андрій Міма — співзасновник компанії LUN.UA та Flatfy.

В’ячеслав Климов — засновник компанії Нова Пошта.

Тарас Сердюк — засновник мережі ресторанів MAFIA.

Марк Марченко — генеральный директор компанії-забудовника Sensar.

Олесь Тимофєєв — засновник компанії Genius Marketing.

Кирило Куницький — засновник міжнародної освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор».

Олена Бартуль — директор забудовника Sensar та керівник відділу продажу.

Ерік Найман — керуючий партнер інвестиційної компанії HUG’S. Практикуючий трейдер.

 

Владислав Савченко — засновник міжнародної групи компаній Powercode, експерт в питаннях IT та кризового менеджменту.

Михайло Рітчер — співзасновник WOTAN та «Академії Рітчера».

Олександр Колб — генеральний директор digital-агентства Promodo.

Конрад Шинске — регіональний директор OVB Європа.

Андрій Мудрієвський — директор OVB Україна.

 

INVEST FORUM відбудеться вже цієї осені. 1 жовтня ПС «Юність» збере рекордні 2000 учасників. І все це задля того, щоб запоріжці навчилися грамотно інвестувати, а також щоб надати місту нові можливості для розвитку.

Тож, якщо збираєтесь на INVEST FORUM — ви рухаєтесь у правильному напрямку. Більше дізнатися про форум та придбати квитки можна тут.