День народження SENSAR. 5 років великого будівництва.

День народження SENSAR. 5 років великого будівництва.

Активне будівництво, презентації нових проєктів, розробка дієвих інвестиційних стратегій, купа щоденних невідкладних задач та відкриття нових будівельних горизонтів – звичайний ритм роботи компанії SENSAR. Добре, що серед такого насиченого життя команди є час, щоб зупинитися та усвідомити власні здобутки й успіх, і впевнено рухатись далі. Таким часом для нас нещодавно став День народження SENSAR.

2 вересня у The Grand Place у Києві відбулося урочисте святкування п’яти років великого будівництва SENSAR Development. Звісно, на свято ми запросили всіх учасників нашого успіху. Тож окрім нашої великої команди, були присутні інвестори, друзі та партнери компанії. 

До свята також приєднався спеціальний гість – відомий український гурт Kalush.

День народження не обійшовся і без сюрпризу. Представник Всеукраїнського конкурсу «Знак Якості» вручив почесну нагороду «Знак Якості 2023» у номінації «Українська якість» перед усіма гостями прямо на святі. Всеукраїнський рейтинг якості товарів і послуг «Знак Якості» щорічно проводить конкурс «Найякісніші послуги і товари року». Цього року до нього потрапив і SENSAR Development за свою активну діяльність і здобутки у розбудові нашої країни.

Та головним подарунком свята стала презентація нового проєкту компанії у Львівській області. Проєкт, просякнутий історією та натхненний старовинними мотивами, вже незабаром представимо публічно. А поки час підбити підсумки плідної роботи за 5 років.

Компанія SENSAR будує з 2018 року житлові та апарт-комплекси, а також медичні заклади. За цей час вона додала до свого девелоперського портфеля 11 проєктів. 3 проєкти добудувала під час війни в 40 км від лінії фронту та наразі будує 46 000 м² нерухомості у Запоріжжі, Львові та Яремче. І не зупиняється на досягнутому. 

Війна внесла свої корективи в роботу девелопера, та активізувала новий напрямок діяльності – волонтерство. Компанія допомагає звичайним людям, що постраждали від ворожих обстрілів. Та робить те, що добре вміє – займається будівництвом: встановлює нові склопакети замість вибитих вікон, лагодить пошкоджені дахи, відбудовує з нуля зруйновані будинки.

В нас часто питають, як попри усі складнощі, нам вдалося зберегти велику команду та досягти нових успіхів. На що можемо відповісти, що ми ті, хто прагне розвитку України. А тому впевнено крокуємо вперед, створюємо дійсно якісний сервіс та виправдовуємо довіру наших інвесторів. Пишаємося тим, що представляємо нову генерацію девелопменту, що створює обличчя українських міст.