Хочу придбати квартиру в новобудові у Запоріжжі! Декілька формальних кроків до здійснення мрії: скільки, де та які умови?

Якщо справа стосується квартирного питання, то думки та бажання кожної сім’ї будуть різними – протилежними. Але ж всі вони вірні!

Хтось полюбляє жити на околиці міста, бо постійно працює у соціумі й дуже втомлюється від швидкого ритму життя. Не дивно, що такі люди потребують спокою та їм необхідно відпочивати. Домівка десь «подалі» ідеально вирішує цю проблему! А комусь навпаки потрібен рух – бо це є життя! Вони шукають драйву, шуму й не уявляють себе без цього.

Та погодьтеся, коли ваша квартира знаходиться у центрі міста, це не тільки елітно й естетично, але дуже зручно. Бо поряд є все, що необхідно сім’ї для комфортного життя – магазини, дитячі садки та школи, гарна транспортна розв’язка та зупинки, кафе та ресторани, салони краси, лікарні, кінотеатри й безліч іншого. Уявіть собі, що вам більше не треба рано прокидатися, аби встигнути доїхати на роботу. Проживаючи у центрі міста, кожна людина має вибір, бо всього в достатку!

Комфорт і краса коштує трішки більше. Але ми та наші діти заслуговуємо мати краще! Чи не так? Аби придбати собі новеньке омріяне житло в центрі міста, треба кошти. Ми всі це розуміємо! Перш за все давайте разом з вами розберемося з цифрами, а саме – проведемо аналіз цін на актуальні новобудови в центрі Запоріжжя.

У цьому важливому етапі нам допоможе Лун Новобудови – офіційний каталог новобудов України, в якому є вся необхідна інформація про житлові комплекси. А також цінова політика квартир:

ЖК KVARTAL – 15 900 – 19 900 грн/м²
ЖК Резиденція – 17 950 – 18900 грн/м²
ЖК Central – 18 000 – 20 000 грн/м²
ЖК Legenda – 17 350 – 22 150 грн/м²
ЖК River Hall – 19 000 – 25 000 грн/м²

Є невелика різниця у вартості за один квадратний метр. ЖК River Hall, наприклад, пропонує найдорожчий варіант для продажу. Та чи будь-яка сім’я зможе з легкістю придбати собі таку квартиру?

У ЖК KVARTAL від забудовника Sensar найнижча й найкраща ціна для покупця!

Давайте ближче познайомимось з директоркою компанії-забудовника Sensar Оленою Бартуль. Жінка, як фахівець з питань нерухомості в Україні, має великий досвід роботи та звикла багато спілкуватися з людьми, які знаходяться у пошуку ідеальної, але доступної квартири у Запоріжжі.

Олена зауважує, що вартість за один квадратний метр будівлі – це важливий показник. Але зупиняти свою увагу лише на фінансовій стороні помилково. Ціна повинна бути співмірною з якістю у межах ринкової суми. Жінка рекомендує перш за все орієнтуватися на офіційні документи у забудовника та їх наявність. Також треба уважно оцінити стан квартири, а саме якість виконаних робіт. І ретельно перевіряти, чи дотримує забудовник всіх обіцяних дій зі своєї сторони.

ЖК KVARTAL сьогодні має найвигіднішу вартість за квартиру в центрі Запоріжжя!

Слова «краща ціна» поєднують у собі три головних фактори: гармонійний союз ціни, якості та надійності від забудовника Sensar! Ціна за один квадратний метр є небезпідставною цифрою. На її формування впливає:

  • розташування ЖК,
  • вартість будівельних матеріалів та робочої сили,
  • зручність житла, що пропонує забудовник.

Як вираховується вартість квадратного метра ЖК KVARTAL від забудовника Sensar:

1. Яка якість ремонту у квартирі (міжкімнатні перестінки, штукатурення стін, стяжка підлоги, енергоефективне скління, вхідні двері, МДФ-накладка та інше)?
2. Чи автономне газове опалення (двофункційний газовий котел)?
3. Наявність лічильників на світло, воду й газ.
4. Чи є дизайнерський ремонт у місцях загального користування (стан під’їзду, підвальні приміщення, вихід на дах).
5. Якість та кількість ліфтів (звичайний/вантажний; як часто він не працює; безшумний).
6. Наскільки якісне облаштування двору та прибудинкової території (чи є дитячі майданчики, спеціальна галявина для вигулу тварин)?
7. Система безпеки (наявність камер відеоспостереження, система перепусток на територію ЖК, пост охорони).
8. Наявність власного паркування з необхідними зарядними станціями для електрокарів.

Оздоблення житла – один з найважливіших показників надійності та якості забудовника, що обов’язково зазначається у договорі купівлі-продажу. Ми почуваємо себе спокійно, бо територія будинку ЖК KVARTAL від Sensar облаштована зручно та гарно, аби кожна сім’я на новому місці почувала себе впевнено та щасливо!

Чи стало питання придбання нової квартири в центрі Запоріжжя для вас більш зрозумілим і доступним? Звертайтеся до відділу продаж житлового комплексу KVARTAL і отримуйте детальну інформацію стосовно купівлі.

Ми допоможемо вам зробити правильний вибір на шляху до щасливого майбутнього! І бажаємо вам придбати свою ідеальну квартиру мрії від Sensar у центрі міста за найкращою ціною!