INVEST FORUM – НЕРУХОМІСТЬ. Новий крок Sensar до інвестиційного Запоріжжя. 

2021-го забудовник Sensar вперше провів Invest Forum. Про наймасштабніший інвестиційний форум з топспікерами знав не лише кожен запоріжець, але й на рівні всієї країни. Проте головною метою організаторів був не хайп, не інформаційний шум, а справжні зміни у рідному місті. 

 

Генеральний директор компанії Марк Марченко з цього приводу наголосив:

 

«Нас цікавлять зміни на краще у Запоріжжі. Не колись, а сьогодні. Ось така проста філософія Sensar».

 

І про це говорить вся діяльність компанії. Трохи більше ніж за 3 роки забудовнику вдалося побудувати та ввести достроково в експлуатацію новий будинок на Бородінському – ЖК Comfort City. Водночас компанія активно будує ще два житлові комплекси в центрі міста – ЖК KVARTAL та клубний квартал Атмосфера. Це значно розширює житловий фонд міста та надає можливість запоріжцям жити краще. 

 

Але це не все. Окрім вже перерахованого, Sensar планує в цьому році презентувати ще два нових житлових проєкти, а також завершити будівництво двох інноваційних медичних центрів у Запоріжжі. Нещодавно відбулася презентація одного з них – сучасної універсальної клініки UniClinic. 

 

Девелоперський портфель компанії постійно зростає, але Sensar мислить ширше. Щоб глибинно змінювати місто на краще, повинні змінюватись його мешканці. Саме тому компанія налаштована прищеплювати нові цінності задля стрімкого розвитку Запоріжжя. Важливим кроком для цього є формування інвестиційної культури, яка б привчала запоріжців вкладати у розвиток рідного міста та привертати до нього увагу інших інвесторів.

 

«Місту потрібні нові рішення. І ми, запоріжці, повинні створити власне інвестиційне середовище та умови сталого розвитку нашого суспільства», – зазначив Марк Марченко.

Так зʼявився Invest Forum. А тепер команда Sensar продовжує розпочате. Щоб запоріжці були більш обізнаними у сфері інвестицій, такі форуми різного масштабу будуть проводитись регулярно. 

 

І вже цього року 4 березня у Центрі Бізнес Плаза відбудеться iNVEST FORUM – НЕРУХОМІСТЬ, де більш докладно будуть обговорюватись інвестиції у нерухоме майно:

 

  • Як заробляти на інвестиціях у первинну нерухомість у 2022 році (реальні кейси).
  • Чим відрізняється заробіток на комерційній та житловій нерухомості.
  • Як правильно обирати нерухомість у новобудовах, щоб отримати стабільний прибуток.
  • Скільки треба грошей на старті, та коли настане окупність.
  • Про ціни, тенденції та розвиток ринку первинної нерухомості.

 

Запрошені експерти вже готові ділитись своїм досвідом та відповідати на запитання учасників форуму:

 

Марк Марченко – генеральний директор компанії-забудовника Sensar.

Олена Бартуль – директор компанії-забудовника Sensar, керівник відділу продажу.

Денис Фетісов – забудовник, інвестор з 14-річним досвідом у нерухомості.

Олена Унаньян – partnerships director у компанії LUN.UA.

Ірина Шеремета – product-manager проєкту «Продаж нових квартир» сайту DOM.RIA.

Ілля Рейніш – комерційний директор Laba.

Віктор Забоєнко – засновник компанії Everpoint – консалтинг девелоперських компаній.

Ксенія Лацвієва – співзасновниця подкаст-студії YEP.

Тетяна Шульга-Забєльська – керуючий партнер RED Community.

Ольга Тараненко – партнер, CCO в RED Community.

Панасенко Владислава – начальниця Управління Фонду державного майна України у Запорізькій області.

 

Кількість учасників форуму обмежена – всього 200. Але все ще можна приєднатись. Якщо ви хочете і можете заробляти на інвестиціях у нерухомість, або ви вже інвестор і бажаєте поглибити свої знання та розвіяти всі сумніви щодо цієї ніші, запрошуємо на форум. Щоб встигнути придбати свій квиток, краще діяти зараз – зробити це ви можете тут.

 

Спостерігати за тим, як твоє рідне місто стрімко розвивається – чудово. Але бути учасником цих змін – неодмінно краще. Приєднуйтесь до Sensar – разом ми зможемо зробити більше.