Історію Запоріжжя творимо разом!

Оригінал статті з Золотої Книги Пошани Запорізької

 

Компанія-забудовник «SENSAR» вийшла на будівельний ринок обласного центру з благородною метою: надати запоріжцям можливість переїхати із архаїчних п’ятиповерхівок у нові, сучасні квартири. Житлові комплекси, які будує компанія, вражають своїм гармонійним виглядом, комфортними помешканнями, інфраструктурою європейського рівня. «SENSAR» і надалі планує прикрашати місто своїми оригінальними спорудами.

Головне – бути надійним партнером

Історія Запоріжжя – це тривіальна історія індустріального центру радянських часів, у якому на першому місці було будівництво заводських гігантів. А городяни вимушені були все життя тулитися у малогабаритних квартирках панельних будинків. Проте, останніми роками мешканці Запоріжжя спостерігають, як поступово змінюється обличчя міста: з’являються сучасні торгівельно-розважальні та спортивні комплекси, готелі й супермаркети, кафе та ресторани. А от із будівництвом житла не склалося – занадто часто справа оберталася грандіозною аферою, й місто «прикрашалося» черговою недобудовою…    

І в цей непростий час, у 2019 році, на запорізький будівельний ринок вийшла компанія «SENSAR», яка з 2013 року реалізує проєкти з будівництва різноманітних об’єктів – від приватних заміських котеджів до зведення багатоповерхових житлових комплексів у Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Як розповідають у компанії, на початковому етапі роботи дуже важливо було довести запоріжцям, що компанія є надійним партнером, який тримає зобов’язання й понад усе цінує престиж і своє добре ім’я. Керівництво компанії добре розуміло, що найкращий спосіб розвіяти міф про недобудовані житлові комплекси – це дати потенційним клієнтам тверді гарантії, що в обумовлені терміни вони стануть власниками омріяних квартир. А для цього необхідно чітко дотримуватися запланованих строків будівництва і, звичайно, будувати за світовими стандартами.

«SENSAR» має чіткий, перевірений роками алгоритм дій – від проектування до завершення будівництва.

  • По-перше, особлива увага приділяється вибору місця для майбутнього будівництва таким чином, щоб новобудова гармонійно вписувалася у ландшафт, а з вікон нових квартир відкривалися чарівні краєвиди, а не будинок навпроти.
  • По-друге, квартири проєктуються з урахуванням сучасних вимог до комфортності та максимальної зручності для майбутніх мешканців.
  • По-третє, для будівництва обираються лише сучасні технології та матеріали, яким віддають перевагу найавторитетніші будівельні компанії світу. До речі, за останніми досягненнями у сфері будівництва у «SENSAR» дуже пильно стежать і активно втілюють їх у свої проєкти.
  • По-четверте, не менш важливою стала вимога до законності будівництва: саме наявність усіх необхідних документів є однією з гарантій успішності проектів.  

І запоріжці повірили у надійність та високий професіоналізм компанії. Наразі «SENSAR» має в арсеналі три об’єкти на стадії будівництва, більше чотирьох – на стадії проєктування та один готовий об’єкт ‒ ЖК «Comfort City».

 

ЖК «Comfort City»: традиція дострокового будівництва

Житловий комплекс у Бородинському мікрорайоні започаткував традицію дострокового введення в експлуатацію. ЖК класу «комфорт плюс» був зведений усього за два роки і зданий в експлуатацію на 6 місяців раніше плану: будівельні роботи розпочалися у 2019 р., а вже за рік, незважаючи на пандемічний період, перша та друга черги будівництва були введені в експлуатацію. Будинок має 11 поверхів та 4 секції, а це – 220 комфортних квартир, серед яких є апартаменти з власною терасою, а також дворівневі петнхауси.

Для Запоріжжя «Comfort City» стало першою новобудовою, у якій забудовник здає квартири і комерційні приміщення з базовим ремонтом і індивідуальним газовим опаленням. А на власній парковці будинку встановлена навіть зарядна станція для електромобілів, що також є новацією для запоріжців.

До придбання квартир у ЖК «Comfort City» компанія пропонує підходити не лише як до вирішення житлового питання, а ще й як до привабливої інвестиції.

– Найбільш вигідне вкладення коштів у нерухомість ‒ на етапі котловану, оскільки стартові ціни у цей час найнижчі. А далі, на різних стадіях готовності, вартість об’єкта зростає на 30-55%, що дає значний прибуток при перепродажу після введення в експлуатацію. Це можна відстежити на прикладі ЖК «Comfort City» ‒ на старті вартість 1 кв. метра була 12 тисяч 600 гривень, а на фінальній стадії ‒ вже 20 тисяч, – пояснює Генеральний Директор Компанії Марк МАРЧЕНКО.

 

Проєкт, що стане прикрасою Центрального бульвару

Незабаром у Запоріжжі стане на один примітний пустир менше. Мова йде про новобудову, яка зовсім скоро з’явиться на бульварі Центральному. Це місце, яке стояло занедбаним ще з 1990-х років, добре відоме багатьом городянам. Здавалося, глухий паркан «радуватиме» око вічно. Але, на щастя, «SENSAR» вирішив звести тут житловий комплекс «Kvartal». Роботи йдуть у прискореному ритмі, а отже зовсім скоро щасливчики поселяться у зручних сучасних квартирах, а сам район заграє новими гранями комфорту й краси.

Під час будівництва житлового комплексу використовуються сучасні технології: енергозберігаючі матеріали, індивідуальне опалення для кожної квартири, унікальне панорамне скління тощо. Новий будинок матиме 11 поверхів та 3 секції ‒ усього 155 квартир. З них переважна більшість ‒ 86% ‒ з видами на Дніпро і з панорамним склінням.

У компанії переконані, що завдяки розвиненій інфраструктурі життя в «Kvartal» буде привабливим і для ділових запоріжців (центр міста), і для спортивних (неподалік фітнес-клуби), і для родин з дітьми (власні майданчики та цілодобова охорона).

 

Інвестиції як стиль життя

Компанія «SENSAR» виконує й соціально-освітню місію ‒ навчає, як належить інвестувати з метою отримання доходу. Щоб показати ефективні кейси та сфери інвестування, познайомити містян із інвестиціями як стилем життя, компанія проведе INVEST FORUM ‒ наймасштабніший форум щодо інвестицій у Запоріжжі.

Кожен з 2000+ його учасників матиме змогу прокачати свої бізнес-навички й навчитися інвестувати власний капітал вигідно, надійно та з мінімальними ризиками. Найавторитетніші спікери зі всієї України поділяться досвідом та розкажуть про інвестиції як стиль життя, інвестиції в нерухомість, про фондовий ринок, стартапи та інвестиції у готовий бізнес.

‒ Команда «SENSAR» давно планувала організувати щось подібне у Запоріжжі. Адже ми розуміємо, що інвестиції у рідне місто – це інвестиції у власне майбутнє та потужний важіль розвитку. Є безліч прикладів «економічних чудес», коли відомі тепер усьому світові міста випереджали свій розвиток на десятки років завдяки правильним інвестиціям. Час не стоїть на місці! Запоріжжя повинно також стати потужним центром правильних капіталовкладень, а INVEST FORUM з цим йому допоможе, ‒ наголошує Марк Марченко.

Історія Запоріжжя, як і кожного сучасного міста, – це не лише минуле, це й його майбутнє, яке закладається вже сьогодні. Прийдешні покоління будуть вивчати історію рідного міста, мандруючи його вулицями, проспектами та бульварами, споглядаючи перевірені часом і все ще прекрасні споруди, збудовані компанією «SENSAR». Компанією, яка сьогодні робить такий важливий внесок у розвиток Запорізького регіону.