«Ми працюємо наполегливо, а мріємо масштабно»: секрети успіху забудовника Sensar

Запорожці вже звикли, що у цьому місті історія з будь-якими будовами у більшості відсотків довга й затяжна. Особливо під час карантину, коли пандемія значно гальмує терміни та зупиняє рух будівництва. Забудовник Sensar довів, що це лише стереотип, нав’язаний факторами та збігом обставин.

Достроковий фінал будівництва ЖК Comfort City – чи так можливо?

Sensar побудував якісний багатоквартирний будинок на 6 місяців раніше, аніж було зазначено. Це не плани на майбутнє, а омріяна реальність, яка стала частиною життя багатьох запорожців.

Генеральний директор компанії Sensar Марк Марченко відкрив деякі інсайди успішної діяльності забудовника у Запоріжжі. Сила у команді, у розумінні роботи зсередини, у твердості та стійкості спільної мети – так зможе не тільки народитися, але й міцно устояти на ногах масштабний проєкт.

Праздник финала строительства ЖК Комфорт Сити

ЖК Comfort City – комфорт, який говорить сам за себе

Аби в цьому переконатися, достатньо відвідати екскурсію в Comfort City. У відкритому доступі для запорожців на сьогодні знаходиться базовий ремонт новобудови, газові котли у приміщеннях, нова якісна система ліфтів і під’їздів, облаштована прибудинкова ділянка (паркування, дитячий майданчик).

Для Sensar найголовніше – це професіоналізм і командний дух. Працівники повинні не тільки ходити на роботу, але і цінувати свою справу, як любить її гендиректор Марк Марченко. Ще один показник якості будівництва – довіра запорожців. Ми добре усвідомлювали, що нас чекає попереду у сфері ринку нерухомості у Запоріжжі, коли вирішили побудувати свій перший проєкт в сегменті багатоповерхових житлових комплексів. Дивовижний результат показала жага до кращого майбутнього кожного запорожця.

Sensar не з тих, хто обирає легкий шлях

На шляху до виконання мети нами керувало розуміння, що в Запоріжжі наразі постала гостра нестача нового комфортного житла. Та чи можете ви назвати надійного та перевіреного часом забудовника, якому би довіряло населення і який би задовольнив попит? Такого не було раніше, але є тепер. Команда Sensar поставила собі чітку задачу – виправити ситуацію і відновити житловий фонд Запоріжжя!

Плани Sensar на майбутнє

Успішна реалізація ЖК Comfort City послугувала мотивацією для подальшого розвитку компанії. Чи плануємо ми зупинятися на досягнутому? Звичайно, ні. Це феєричний старт, який спричинить нові масштабні проєкти. Зараз, наприклад, активно ведеться будівництво новобудови в центрі Запоріжжя – ЖК KVARTAL. Розробляються 4 нові ЖК, а восени планується розпочатися будова одного з них. На кінець 2021 року ми запрошуємо всіх охочих відвідати презентацію проєкту Sensar, який відкриє новий етап у сфері ринку нерухомості для запоріжців. Діяльність Sensar підвищує не тільки конкуренцію серед інших забудовників, але і загальну якість житла.

Так, крок за кроком в найближчі 5 років ми покращимо ситуацію у рідному місті.

Ми готові, а ви?