Настав час діяти! Забудовник Sensar відкриває бізнес-фронт України.

Особливі виклики часу потребують особливих дій. Не тільки від військових, волонтерів та медиків – від кожного українця. І бізнес у цьому сенсі – грає надважливу роль.

Економіка України зараз сильно потерпає від дій окупантів. Київська школа економіки (KSE) повідомляє, що на кінець травня збитки від руйнувань будівель та інфраструктури перевищують 105,5 мільярда доларів. А загальні втрати складають 564-600 мільярдів доларів. Такі цифри вражають, але вони не повинні пригнічувати.

«Дати економічну відсіч ворогу у надскладних умовах – ось, який виклик постав зараз перед українським бізнесом, – зазначив Марк Марченко, запорізький підприємець, генеральний директор компанії-забудовника Sensar.Та це не опускає руки нашій команді. Навпаки, ми готові до бою в економічній площині. І саме тому ставимо собі за мету обʼєднати малий та середній бізнес заради ефективної боротьби».

 

І перший крок для цього вже зроблено. 27 травня у місті Львів на базі затишного BANKHOTEL команда Sensar провела зустріч «Війна і Бізнес». Близько 100 бізнесменів, підприємців та інвесторів з усієї України мали можливість обговорювати нагальні питання щодо утримання та започаткування бізнесу під час війни.

Зустріч зібрала власників топкомпаній, що поділилися власними потужними бізнес-інсайтами та досвідом. Разом з Дмитром Карпіловським – керуючим партнером в УкрІнвестКлуб, Владиславом Савченком – засновником і власником міжнародної групи IT Компаній Powercode, Foodex.24, Денисом Фетисовим – забудовником та інвестором з 14-річним досвідом у нерухомості, Андрієм Денисовим – співзасновником та СЕО технологічної (IT) компанії TechVision говорили про:

  • Антивоєнні методи утримання бізнесу.
  • Ризики інвесторів при воєнному стані та способи їх зниження.
  • Інвестиції та стартапи під час війни.
  • Прогнози ринку нерухомості під час і після війни.
  • Роботу з командою для виходу з кризи під час війни.

Команда Sensar розпочала з малого, але планує реалізувати амбітну ціль – створити велике бізнес-комʼюніті, своєрідне коло довіри. Де можна спитати, знайти, запропонувати, зкомунікувати та робити разом бізнес. Де кожен зможе залучити інвестиції до свого проєкту та просунути свої бізнес-ідеї. А також познайомити українців з українським бізнесом та запропонувати альтернативу російським товарам.

Тож, підбиваючи підсумки зустрічі, Марк Марченко підкреслив, що український бізнес має великий потенціал:

«Наших підприємців та інвесторів чекає багато роботи після перемоги. Але не менш важливо діяти прямо зараз і разом. Бо від цього залежить, як скоро повернеться наше життя на довоєнний рівень, а потім ще й покращиться. Попри сталу конкуренцію у бізнесовому середовищі, я бачу, що ми готові до цього».

Подібні ініціативи вселяють віру в майбутнє країни. Бо українці єднаються заради перемоги. І вона настане. Тішить, що окремо формується бізнес-фронт, бо компанія-забудовник Sensar планує і надалі проводити такі зустрічі та єднати все більшу кількість талановитих підприємців. Приєднуйтесь!

Найяскравіші моменти зустрічі дивіться у нашому відео.