Новий START. Нова локація.
Новий проєкт від Sensar.

Новий START. Нова локація.<br>Новий проєкт від Sensar.

Для левової частки наших клієнтів вже немає ніякої інтриги, бо презентація апарт-комплексу Smart Hill вже відбулася. 

 

7 квітня – у Києві, 12 квітня – у Львові компанія Sensar нарешті розповіла про свої плани на будівництво нового інвестиційного проєкту в серці українських Карпат.

Апарт-комплекс Smart Hill належить до прибуткової інвестиційної лінійки Smart Line. Головна ідея цієї лінійки полягає у трьох словах: Invest. Rent. Profit. Що демонструє простоту отримання заробітку від вкладань у нерухомість від SENSAR Development. Перший проєкт цієї лінійки будують у Львові з кінця 2022-го року – апарт-комплекс Smart House. Тож в нього вже активно вкладаються інвестори. 

 

Smart Hill також має вигідні умови інвестицій у затишні апартаменти з неповторними Карпатськими краєвидами від 13 м². Інвестори зможуть довірити управління своєю нерухомістю справжньому професіоналу та нашому партнеру – готельному оператору Ribas Hotels Group. 

11-поверховий апарт-комплекс Smart Hill вже будується у м. Яремче. Це за 30 хвилин на авто до Буковелю. Тут буде створено справжній рекреаційний центр з рестораном і SPA на даху, коворкінгом і спортивним залом на території та комерційними приміщеннями на першому поверсі.

 

Крім того, комплекс матиме власне автономне укриття, підземний та наземний паркінги, мультизональну систему клімат-контролю для комфорту та безпеки його відвідувачів.

 

Компанія Sensar пропонує не тільки відпочивати, але і володіти відпочинком. І, звісно, отримувати від того неабиякий зиск за прибутковою інвестиційною моделлю 4-WIN, в яку закладено подорожчання нерухомості інвесторів в чотири етапи.

Тож дізнавайтесь більше подробиць про новий проєкт нашої компанії на сайті або телефонуйте за номерами: 066 089 60 06, 098 089 60 06. Інвестуйте вигідно з Sensar!