Новий ЖК від Sensar. Клубний квартал «Атмосфера».

Навіть неозброєним оком можна побачити, як сьогодні розбудовується Запоріжжя. На жаль, так було не завжди. Але зараз тільки від забудовника Sensar за останні 3 роки запоріжці стабільно отримують новини про масштабні проєкти на благоустрій міста. 

Здається, ще зовсім нещодавно Запоріжжя дізналося про нового гравця на будівельному ринку. А вже введено в експлуатацію ЖК Comfort City та успішно реалізується будівництво ЖК KVARTAL у центрі міста. Наразі компанія Sensar анонсувала ще 4 нових проєкти. І один з них вже представила громадськості.

Клубний квартал «Атмосфера» – там, де ти живеш.

23 вересня компанія-забудовник Sensar оголосила про початок будівництва нового проєкту. Відтепер у діловому центрі міста створюється особлива та вишукана «Атмосфера» клубного кварталу для життя. 

«Ми дуже довго підбирали ділянку, довго боролися з різними державними органами, щоб зробити все саме так, як ми задумали. Це не чергова висотка, цей проєкт – наша мрія. Ми дали людям можливість у дворі прибрати всі машини. Прибудинкова паркова зона розміщується на 3500 квадратних метрах землі. Це – 3D-парк з дитячими майданчиками, гойдалками, шезлонгами, альтанками для відпочинку з близькими та рідними. Такого місця для відпочинку та насолоди немає ніде в місті. Ми прагнули зробити так, щоб цей будинок став найгарнішим серед усіх новобудов у нашому місті. Для «Атмосфери» ми застосували сучасні технології та найбільш трендові кольори – темно-синій, коричневий та світло-сірий. Запланована повна ламінація всіх вікон та гаражі з виходом у під’їзд. А також спроєктували нову вулицю з прямим проїздом до «Аврори», – зазначив на презентації генеральний директор компанії-забудовника Sensar Марк Марченко.

Клубний квартал «Атмосфера» – це 3 будинки європейської середньоповерхової горизонтальної забудови для естетичного та ефективного облаштування території. 

Це – 234 квартири бізнес-класу з сучасними дизайнерськими рішеннями для створення функціонального та комфортного простору. 1,2,3-кімнатні квартири мають 40 різноманітних планувань на будь-який смак. З базовим ремонтом, енергоощадними технологіями та матеріалами, індивідуальним газовим опаленням та панорамним склінням від стелі до підлоги.

Закрита територія кварталу буде постійно охоронятися та матиме цілодобове відеоспостереження заради безпеки усіх її мешканців. Для комфорту і зручності забудовник спроєктував лаунж-зони та санвузли на першому поверсі, а також обладнав спеціальні pet friendly зони для тих, хто має чотирилапих улюбленців.

35 соток доглянутої паркової зони поруч із будинком створюватимуть потрібну атмосферу навіть поза межами житлового комплексу. Сучасний 3D-парк без сміття та автівок, буде облаштований дитячими майданчиками, альтанками для відпочинку та урнами для тварин. 

Відкриті паркувальні майданчики та вбудовані гаражі на 1-му поверсі значно спрощуватимуть життя мешканців. Авто – завжди поруч та матиме своє місце на прибудинковій території. 

Також Sensar надає повний комплекс девелоперських послуг і має власну сервісну компанію, яка буде стежити за чистотою і благоустроєм в «Атмосфері».

«Нам не все одно, що буде далі з нашими будинками. Побудувати будинок і віддати його комусь на обслуговування – це майже як народити дитину і віддати її в дитячий будинок. Це наше дітище, в яке ми вкладаємо всю нашу душу. Ми беремо на себе відповідальність і надалі його обслуговувати, щоб все було в порядку. Всі наші базові принципи незмінні від одного об’єкта до іншого, але ми завжди прислухаємося до наших клієнтів і навіть коригуємо місцями проєкти, щоб вам було комфортно», – зазначила директор Sensar та керівник відділу продажу Олена Бартуль.

Клубний квартал «Атмосфера» буде розташовуватися в історичному центрі міста на вулиці Шкільній у кроковій доступності від торгових центрів «Аврора» і CityMoll, ресторанів, продуктових магазинів, ринку, дитячих садків, шкіл, фітнес-центру, пошти, медцентру, парку та інших важливих локацій.

«Атмосфера» – це кардинально інший підхід до організації житлового простору задля максимального комфорту мешканців клубного кварталу та їх чотирилапих улюбленців. Це – гармонійне поєднання новацій, розвинутої інфраструктури та дружньої екосистеми для життя.

Приєднуйтесь до АТМОСФЕРИ, що надихає. Тим більше, що придбання квартири на етапі котловану є найвигіднішою інвестицією у первинну нерухомість. Звісно, якщо забудовнику можна довіряти. Але ж компанія Sensar вже давно це довела.

За подробицями звертайтесь до нашого офісу продажу за адресою: вул. Перемоги, 72. Або телефонуйте за номерами: (066) 089 60 06, (098) 089 60 06.