SENSAR запропонував «Жити на відсотки».

 

 

Той, хто давно спостерігає за діяльністю SENSAR Development, добре знає, як компанія вболіває за розвиток інвестиційної спільноти в Україні. Досвідченої, успішної та прогресивної. Саме тому левову частку свого ресурсу девелопер спрямовує на власні та інші інвестиційні івенти.

 

Такою інвестицією зусиль для компанії стала конференція від Мінфіну та Finance.ua – «Жити на відсотки». SENSAR став ексклюзивним партнером організаторів та взяв активну участь у її реалізації.

 

Отже, 10 грудня в місті Києві інвестори-початківці мали можливість отримати щось більше ніж базові знання. Але про все по черзі.

 

Захід об’єднав понад 500 учасників та 20 топових спікерів протягом 7 годин, насичених корисним інвестиційним контентом. Томаш Фіала, Олексій Козирєв, Дмитро Карпіловський та інші спікери допомогли учасникам розібратися з цілою низкою питань:

 

  • Як сформувати власну інвестиційну стратегію.
  • Як обрати надійні інструменти для вигідної реалізації капіталовкладень.
  • Як інвесторам сплачувати податки тощо.

 

Серед спікерів також був засновник, CEO SENSAR Development – Марк Марченко з дискусією на тему: «Дохід від інвестицій у нерухомість під час війни. Реальність або казка?». 

 

В рамках свого виступу він також розказав про новий проєкт з концептом smart-колівінгу, розпочатий під час війни. Будівництво апарт-комплексу Smart House в центрі Львова вже активно відбувається. Тож в інвесторів є можливість придбати для бізнесу нерухомість від 17 кв.м.

 

Окремою частиною програми був ярмарок інвестиційних пропозицій, де можна було ознайомитись з конкретними кейсами для майбутніх капіталовкладень. 

 

Підсумовуючи всю користь івенту, компанія SENSAR Development щиро пишається, що долучилася до організації та процесу формування інвесторської спільноти в Україні.