Новобудови в Запоріжжі – масштабні плани від забудовника Sensar

Як ви вважаєте, чи можливо за 2 роки побудувати комфортабельний багатоквартирний житловий комплекс? Так, так. Усього за два роки створити якісний ЖК, у якому на постійній основі вже зможуть оселитися люди. Наша відповідь – можливо.

Нещодавно ми відсвяткували фінал дострокового будівництва ЖК Comfort City, який розпочався у 2019 році! Вже у червні компанія Sensar завершила всі ремонті роботи згідно з планом – офіційно на пів року раніше, аніж було заявлено поставленим термінам. На дорозі до перемоги забудовника не зупинили навіть карантинні обмеження, які гальмували швидкість. Зараз 220 квартир ЖК Comfort City успішно експлуатуються: більшість з них вже у власності та ощасливили сім’ї, а декотрі на стадії продажу.

Цегла за цеглою: не зупинятися, а створювати!

Далі у забудовника Sensar на черзі ЖК KVARTAL, роботи над яким активно ведуться з кінця 2020 року. А вже у кінці 2022 року в центрі міста з’явиться 3 нових секції житлового комплексу. Чи хотіли би мати квартиру з панорамними вікнами, у яких кожного дня зустрічали особисті ефектні світанки та заходи сонця з видом на Дніпро? Риторичне питання.

Сьогодні для вас можливо все!

Генеральний директор Sensar Марк Марченко стверджує, що KVARTAL – це не кінцевий проект. Ситуація в сфері житлового фонду в Запоріжжі кардинально змінилася на краще й мотивує забудовника діяти швидше та якісніше.

Найголовніше завдання для Sensar – оновити сучасний житловий фонд міста Запоріжжя! Чи вам подобається жити у старих неякісних забудовах та у тісних незручних «хрущовках»? Такі домівки вже давно не задовольняють запити жителів. Це факт. Пілотний проект у сегменті багатоквартирних комплексів на сьогодні грає для нас велику роль, завдяки якій ми тепер сміливо разом досягаємо поставленої мети!

Успішна реалізація Comfort City довела запоріжцям, що компанія Sensar виконує свої обіцянки, будує в термін і йому можна довіряти. До речі, ми плануємо для Запоріжжя ще 4 масштабні проекти, про один з яких усі скоро дізнаються. На кінець 2021 року забудовник продемонструє презентацію довгоочікуваної новобудови.

Нам є чим пишатися!

За 2 роки у Запоріжжі зросла позначка у сфері забудови нових житлових комплексів, гарантом якої став Sensar. Компанія й надалі буде вражати запоріжців своїми результатами. Уявіть собі, яких висот їй можливо досягнути за 5-10 років клопіткої роботи? Забудовник Sensar сьогодні успішно реалізує діючі та заплановані проекти. Дякуємо, що обираєте надійність та довіряєте нам найголовніше – спокійне життя своєї родини!

Далі буде!