ПроЖити на відсотки. Подробиці інвестиційної конференції за участю SENSAR.

Важлива подія відбулася на інвестиційному ринку – конференція «Жити на відсотки» від Мінфіну та Finance.ua.

 

Конференція зібрала не тільки велику кількість учасників і топспікерів, але і безліч корисної інформації для тих, хто починає чи вже активно інвестує. 

Вирішили хоча б трохи окреслити, про що йшла мова на заході:

 

Головні поради для майбутніх та нинішніх інвесторів дав керівник активами 1st Family Office та співзасновник Smart Василь Матій.

 

Про ризики для інвесторів, що несе їхній консерватизм, недостатня увага та надмірні емоції розказав співзасновник руху FIRE в Україні Роман Кошовський.

 

Андрій Длігач, д.е.н., професор, генеральний директор групи компаній Advanter Group, розповів, які сфери та технології будуть найбільше розвиватися у майбутньому і як на них можна почати заробляти вже зараз.

 

Дізналися від Любомира Остапіва, відомого українського фінансиста, засновника соціального проєкту «Сімейний Бюджет», партнера iPlan.ua, як виростити фінансово грамотних дітей.

 

На конференції також виступив засновник SENSAR Development Марк Марченко. Де він докладно розказав про інвестиції у нерухомість та нинішні ціни на неї в привабливих для інвесторів регіонах України. 

Також Марко став учасником жвавої дискусії на тему «Куди інвестують професіонали: нерухомість, бізнес та франшиза, цінні папери». У ній взяли участь відомі інвестори, бізнесмени та економісти:

 

Томаш Фіала — генеральний директор (CEO) української інвестиційної компанії «Dragon Capital»;

Григорій Овчаренко — керуючий активами групи ICU;

Євген Дубогриз — банківський експерт Центру соціально-економічних досліджень CASE Ukraine;

Дмитро Карпіловський — фулл-тайм інвестор, засновник спільноти приватних інвесторів УкрІнвестКлуб.

 

Підіймалися також питання інвестицій в ринок цінних паперів, землі та криптовалюти. Корисного інвестиційного контенту було багато, тож пропонуємо детальніше ознайомитись зі змістом конференції тут.

 

Тож компанія SENSAR дуже радіє, що змогла долучитися до організації такої важливої події, особливо зараз, коли українській економіці треба встояти, тримати свій фронт та дати таким чином відсіч ворогу.