Sensar отримав звання девелопера року за версією Конфедерації будівельників України.

 

SENSAR Development – девелопер 2022 року.

2022-й рік для всіх видався непростим. Всім нам довелося прикласти надзусилля в різних сферах життя. Бо всі ми робимо свій внесок у перемогу та чекаємо на неї.

Тому для команди SENSAR особливо цінно, що за версією Конфедерації будівельників України ми отримали звання девелопера року у цей непростий час.

Попри війну та розташування фронту біля рідного міста, компанія має сміливість будувати, розпочинати нові проєкти, волонтерити та впроваджувати соціально значущі ініціативи.

Зараз компанія активно розбудовує п’ять проєктів. Чотири з них знаходяться у Запоріжжі і не припиняють будуватися, попри прифронтове розташування.

На фінальній стадії будівництва ЖК KVARTAL. Будується клубний квартал Атмосфера. Також у сфері нежитлової нерухомості компанія майже завершила багатопрофільну клініку Uniclinic та багатофункціональний комплекс Vidnova.

Вагомим досягненням девелопера є початок нового проєкту вже під час війни – апарт-комплексу Smart House. Цей об’єкт ознаменував новий виток розвитку компанії, бо будівництво розпочато в новому місті – Львові, та за співпрацею з LEV Development.

За цей рік компанія також запропонувала своїм клієнтам нові послуги, що вже мають попит. SENSAR Repair – ремонт під ключ, та управління нерухомістю – SENSAR Resale (перепродаж) та SENSAR Rentier (здача в оренду).

SENSAR активно веде роботу у соціальному напрямку та проводить масштабні івенти у сфері інвестицій та нерухомості. У травні 2022 року задля створення та укріплення бізнес-фронту була проведена зустріч для підприємців у Львові.

З 24 лютого команда активно бере участь у благодійних проєктах на підтримку ЗСУ та надає допомогу постраждалим від воєнних дій у запорізькому регіоні.

Пишаємося, що нашу плідну працю відзначили такою нагородою. Не плануємо спинятись та готові до нових звершень.