Smart House. Початок нової історії Sensar у центрі Львова.

Осінь асоціюється у багатьох зі спокоєм, тишею та завершенням справ. Але не для команди Sensar. Бо, мабуть, непомітно для себе компанія сформувала добру традицію – розпочинати нові проєкти наприкінці осені. І цей рік – не виняток.

 

Тому 9 листопада покладено початок нової історії. Разом з Lev Development ми презентували наше спільне нове будівництво в історичному центрі Львова – Апарт-комплекс Smart House – апартаменти від 17 м² для життя і для бізнесу.

На презентації можна було дізнатись про переваги та особливості цього проєкту від його творців та натхненників:

 

  • Марка Марченка, засновника, CEO Sensar Development.
  • Олександра Островського та Василя Левицького, співзасновників Lev Development.
  • Марка Савицького, дизайнера проєкту.
  • Олени Бартуль, директора з продажу Sensar Development.

Апарт-комплекс Smart House – наш особливий проєкт. Бо він поклав старт роботи за межами рідного Запоріжжя – у серці старовинного Львова. 

 

Друга особливість в тому, що це для нас перший партнерський проєкт, в якому втілено багато зручностей для його майбутніх мешканців.

То що таке smart-життя та smart-бізнес?

 

Це там, де цілком реалістично придбати свою першу нерухомість – від невеличких, але дуже затишних квартир до просторих апартаментів з власною терасою.

 

Там, де немає клопоту з теплом завдяки екологічному та автономному опаленню тепловими насосами. 

 

Там, де забуваєш про проблеми з паркуванням, бо є власний підземний паркінг, який ще й облаштовано як укриття у разі небезпеки.

 

Там, де мінімум ризиків для бізнесу, бо в центрі міста завжди багато туристів. А тому завжди є попит на послуги та товари.

 

Там, де легко почати щось грандіозне. Бо велике починається з малого.

 

І все це – незабаром у Львові по вулиці Шевченка, будинок 73.

 

Пишаємося своїм новим кроком. Кажемо, що починаємо нову історію у Львові, але насправді продовжуємо. Продовжуємо реалізовувати стару мрію, розпочату ще у Запоріжжі: виходимо на національний рівень та розбудовуємо рідну країну.

 

Більше про новий проєкт дізнавайтесь тут.