Відкрито про відкритих

Нам є, чим пишатися!
Секрети успіху комфортного життя для запоріжців від забудовника Sensar!

Sensar у Запоріжжі – кращий та відповідальний забудовник. Про це знало багато, але після відкриття нового житлового комплексу забудовника у місті — Comfort City, дізналося ще більше людей.

Нам є, чим пишатися! Ми створили 220 квартир на будь-який колір і смак, які повністю готові для життя й чекають щасливі сім’ї у своїх новеньких стінах! Доречі, у деяких з них вже оселилися запоріжці та кожного дня насолоджуються зручністю розташування комплексу, власним омріяним простором та ідеальним комфортом!

Наші плани спрямовані на благоустрій та покращення житлового фонду рідного міста Запоріжжя. Головна задача на сьогодні – вести роботу над будівництвом нового проєкту — ЖК KVARTAL.

Трішки історії: початок народження ідеї Х

Генеральний директор забудовника Sensar Марк Марченко з дитинства цікавився будівництвом, бо його тато займався цією справою. Так народилася ідея виходу на ринок нерухомості в сегменті високоповерхових житлових комплексів, а згодом команда кращих створила багатоквартирний проєкт – будинок Comfort City!

Є попит – є і пропозиція

А де ж нам жити? Таке питання виникає у думках чи не кожного запоріжця. Ми зробили якісний детальний аналіз ринку нерухомості у місті та виявили закономірність. У Запоріжжі складно знайти саме те житло, яке б повністю відповідало потребам людей та втілювало у життя захист і комфорт.

Comfort City — концепт назви нового житлового комплексу

Це саме той випадок, коли сама назва говорить за себе — втілює у реальність поставлену мету. Ми прагнемо, аби кожен запоріжець мав КОМФОРТНІ умови для життя: починаючи з планування та закінчуючи прибудинковою територією та інфраструктурою.

Масштабному проєкту – велика команда!

Команда — найважливіша складова та найцінніший ресурс діяльності Sensar. Для масштабних проєктів потрібні висококласні фахівці, які закохані у свою роботу не менш, ніж керівники.

Найважливіше, до чого крокує наша команда — відкритість іншим сферам та різносторонність.

• У команді Sensar наразі працюють менеджери, юристи, маркетологи та будмайданчик.
• Офіс продажу завжди чекає людей для консультацій.
• Прозорість та юридична доступність: кожен бажаючий може ознайомитися з документацією від забудовника та дозволами на будівництво.
• Для клієнтів створена спеціальна та дуже цікава екскурсія по будівництву, де кожен може ознайомитись з технологіями власноруч.
• Повна довіра від клієнтів — ми бачимо результати нашої стратегії!

Унікальність об’єктів та житлових комплексів Sensar

Концепція будівництва забудовника Sensar — вибір комфортної для життя локації зі зручною транспортною розв’язкою та розвиненою інфраструктурою. Для нас важлива якість, бо ми у відповіді за тих, хто буде жити під дахом комплексу та створювати міцну й щасливу родину.

1. Обираємо перевірену цегляну технологію будівництва з повним утепленням, що забезпечує загальну енергоефективність.
2. Пропонуємо вибір для кожного власника: плануємо квартири з базовим ремонтом, а також вже готові під декоративне оздоблення.
3. Надаємо можливість власнику стати справжнім господарем у своїй квартирі з індивідуальним опаленням.
4. Забезпечуємо клієнтів вікнами з високим рівнем шумоізоляції та енергоефективності.
5. Маємо закриту територію під якісним відеооглядом та охороною, паркомісця із зарядками для електрокарів та дитячими майданчиками.

Наш клієнти довіряють Sensar, бо це є абсолютно новий рівень та нова якість життя, про яку раніше можливо було тільки мріяти!

Sensar — це лідер, який звик будь-де бути першим і впізнаним. Тому звичайні шаблонні будівництва не наша мета. Нам подобається привертати увагу інших своїми яскравими кольорами та оригінальними архітектурними рішеннями. «Я живу у новобудові — від забудовника Sensar» – звучить гордо й варто всіх складностей на шляху до кінцевої мети.

Дотримання закону – лояльність влади

Забудовник Sensar не зустрічав на своєму шляху супротив від влади, навпаки, відчуває підтримку у юридичній та політичній сферах. Дія ведеться виключно згідно з усіма нормами будівництва без обхідних протизаконних шляхів. Тому було просто отримати дозвіл у комунального підприємства щодо власного опалення будівлі.

Секрет дострокового будівництва

Швидкі темпи будівництва Sensar залежать від спільної командної мети – завоювати та виправдати довіру запоріжців. Так ми побудували Comfort City на 6 місяців раніше запланованого часу, та досягли ефектних результатів у будівництві нового комплексу в центрі Запоріжжя — ЖК KVARTAL.

Далі ми разом працюємо над ретельним плануванням будівництва із залученням лише першокласних професіоналів та сучасної техніки, куди враховується опрацювання ризиків і карантинних заходів. Доречі, на успішну реалізацію та швидкість створення проєктів Sensar впливає залучення інвестицій. Інвестори довіряють забудовнику, через що вигідно інвестують у розбудову сучасних ЖК у Запоріжжі.

Плани на майбутнє

У забудовника Sensar наразі масштабні плани. Команда активно працює над проєктуванням нових чотирьох житлових комплексів, а восени планується відкритий старт будівництва одного з них. Наприкінці 2021 року очікується презентація вражаючого своєю концепцією і масштабами нового проєкту.

В планах Sensar розвивати рідне місто, робити його більш комфортним і привабливим для жителів. Висока репутація – це не спочивати на лаврах, а ще більше працювати та утримувати її на гідному рівні. Таку позицію Sensar доводить всім своїми вражаючими проєктами та бездоганною якістю будівництва!

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про проєкти Sensar, телефонуйте і ми надамо вам детальну консультацію тут: (066) 089 60 06, (098) 089 60 06.

Дякуємо, що обираєте і довіряєте Sensar! Ми робимо Запоріжжя кращим!