UniClinic. Відкриття третього об’єкта від SENSAR, добудованого під час війни у Запоріжжі.

UniClinic. Відкриття третього об’єкта від SENSAR, добудованого під час війни у Запоріжжі.

З минулого року SENSAR Development вийшов на всеукраїнський рівень та будує в декількох містах країни одночасно. Але по наших новинах легко здогадатися, яке місто для компанії рідне. Відкриття в 40 км від фронту третього поспіль об’єкту говорить лише про одне – Запоріжжя у наших серцях.

 

Команда SENSAR безмежно пишається тим, що взяла безпосередню участь у створенні такого масштабного та гарного проєкту – UniClinic – сучасного медичного центру в Запоріжжі. 

 

Нам довелося мати чудову співпрацю з компанією AIMM, що здійснила комплексне проєктування майбутньої клініки, включаючи амбітний задум скляного фасаду у вигляді дніпрових хвиль. Команда архітекторів та інженерів роками створює знакові проєкти під проводом Анни Іскіердо та Максима Мятка. Величезний досвід проєктування спеціальних розділів у галузі спецзв’язку, високотехнологічних об’єктів, енергоємних підприємств, виробничих будівель, паливних сховищ і мостобудування, допоміг ідеально справитися з поставленою задачею.

UniClinic – перша приватна клініка, що не має аналогів на території Південного Сходу України з оснащення та команди фахівців, яку ретельно формував head-лідер та провідний хірург клініки Дмитро Рязанов.

 

  • Понад 50 медичних напрямків.
  • Повне медичне обслуговування: поліклініка, денний стаціонар, діагностичний блок, лабораторія, хірургічний стаціонар.
  • Професійна команда лікарів.
  • Сучасні міжнародні протоколи та високоточне обладнання від SIEMENS.
  • Понад 8500 м² площі клініки.

 

UniClinic – це приклад успішної співпраці та результат плідної праці багатьох людей. Попри війну та складнощі, пов’язані із нею, нам вдалося створити всебічно унікальний та сучасний проєкт. А тому свято відкриття, що відбулося 15 серпня, для нас – знакова подія.

 

Рідне місто стає кращим. Відтепер запоріжці зможуть отримувати послуги якісної медицини. А ми радіємо, що доклали до цього своїх зусиль.