Введено в експлуатацію останні 2 секції ЖК Comfort City.

2 роки плідної роботи, і ось він – фінал будівництва. Для великої команди компанії-забудовника Sensar – це справжнє свято.

Бо ми нарешті отримали сертифікат готовності будинку – документ, що підтверджує готовність комплексу до життя, ще й на 6 місяців раніше, ніж було заплановано за проєктом.

А це означає, що:

  •         Ми виконуємо свої обіцянки – будуємо у зазначений термін та оновлюємо житловий фонд Запоріжжя.
  •         Нам довіряють інвестори.
  •         Швидкість, з якою будує Sensar, говорить про добру традицію – вводити свої об’єкти в експлуатацію достроково. Бо перші дві секції ми також ввели достроково, і в цих квартирах вже живуть їхні власники.
  •         225 комфортних квартир з продуманим плануванням та індивідуальним опаленням, з охайними під’їздами та безпечним дитячим майданчиком, з насиченою інфраструктурою, з охороною 24/7 закритої території комплексу та власним паркувальним майданчиком готові приймати своїх мешканців.

Успіх реалізації ЖК Comfort City надихає Sensar на нові проєкти для запоріжців. ЖК KVARTAL вже активно будується у центрі міста. У цьому році презентуємо ще 2 нових проєкти.

Але поки ми звершуємо нові проєкти, все ще є можливість жити у готовому на всі 100% Comfort-і. Не втрачайте цей шанс – дізнавайтесь усі подробиці про останні квартири та ціни за телефоном або приходьте на екскурсію до нашого офісу продажу за адресою: вул. Бородінська, 2.