З INVEST FORUM ми хочемо показати, як може і повинно розвиватися Запоріжжя

Так заявив генеральний директор компанії-забудовника Sensar Марк Марченко на презентації наймасштабнішого форуму про інвестиції у нашому місті.

INVEST FORUM відбудеться вже цієї осені.

1 жовтня у палаці спорту «Юність» команда Sensar, як головний організатор заходу, збере 2000+ учасників. Кожен матиме змогу прокачати свої бізнес-навички й навчитися інвестувати свій капітал вигідно, надійно та з мінімальними ризиками.

20+ топспікерів з усієї України поділяться своїм досвідом та розкажуть про:

  •         Інвестиції як стиль життя.
  •         Кейси успішних інвестиційних проєктів.
  •         Інвестиції в нерухомість.
  •         Фондовий ринок.
  •         Стартапи та інвестиції в готовий бізнес.

На презентації Марк Марченко зазначив, що підготовка до масштабної події вже активно ведеться, а також підкреслив:

«Команда Sensar давно мріяла організувати щось подібне у Запоріжжі. Бо ми розуміємо, що інвестиції у рідне місто – це інвестиції у власне майбутнє та потужний важіль розвитку. Нам відомі безліч прикладів «економічних чудес», коли тепер вже відомі усьому світові міста випередили свій розвиток на десятки років завдяки правильним інвестиціям. Час не стоїть на місці. І тому Запоріжжя повинно стати потужним центром правильних капіталовкладень, а INVEST FORUM з цим йому допоможе».

Зазначимо, що форум пройде за підтримки міської адміністрації. Про це заявив заступник мера Запоріжжя – Константинов Олександр, що також був присутній на презентації майбутнього заходу. 

Тож не пропустіть найочікуванішу подію цієї осені. Бо INVEST FORUM покликаний допомогти запорізьким підприємцям трансформувати свій бізнес та зробити свій внесок в історію рідного міста.

Більше інформації про форум та реєстрацію дізнавайтесь тут.