Атмосфера
Там, де ти живеш

Клубний квартал в центрі міста
Дізнатись більше

Про клубний квартал Атмосфера

У діловому центрі міста ми вирішили створити особливу та вишукану АТМОСФЕРУ клубного кварталу для життя. Ми поєднали новації, розвинуту інфраструктуру та дружню екосистему для життя і комфорту його мешканців.

 

Клубний квартал АТМОСФЕРА – це 3 будинки європейської середньоповерхової горизонтальної забудови для естетичного та ефективного облаштування території.

 

Це – 234 квартири бізнес-класу з сучасними дизайнерськими рішеннями для створення функціонального та комфортного простору.

 

1, 2, 3-кімнатні квартири мають 40 різноманітних планувань на будь-який смак. З базовим ремонтом, енергоощадними технологіями та матеріалами, індивідуальним газовим опаленням та панорамним склінням від стелі до підлоги.

 

35 соток доглянутої паркової зони поруч із будинком створюватимуть потрібну атмосферу навіть поза межами житлового комплексу. Сучасний 3D-парк без сміття та автівок, облаштований дитячими майданчиками, альтанками для відпочинку та урнами для тварин.

 

Відкриті паркувальні майданчики та вбудовані гаражі на 1-му поверсі значно спрощують життя мешканців. Авто – завжди поруч та матиме своє місце на прибудинковій території.

 

АТМОСФЕРА – це кардинально інший підхід до організації житлового простору задля максимального комфорту та безпеки мешканців клубного кварталу та їх чотирилапих улюбленців.

Характеристики

Class
Загальна площа
16 240 м²
Class
клас
бізнес
Class
технологія будівництва
цегляна
Class
скління
панорамне
Class
черги будівництва
3
Class
утеплення
пінополістирол
мінеральна вата
Class
закрита територія
охорона 24/7
відеоспостереження
Class
кількість квартир
232
Class
опалення
індивідуальне
Class
паркінг
підземний, наземний
Class
тип квартир
1, 2, 3 кімнатні
Class
стан квартири
базовий ремонт
Class
ліфти
виробництва OTIS
Class
поверховість
6-10
Class
висота стелі
2,73 м