Фінал будівництва ЖК KVARTAL. Амбітну ціль досягнуто!

Фінал будівництва ЖК KVARTAL. Амбітну ціль досягнуто!

Будувати під час війни – складно. Добудувати об’єкт в 40 км від фронту – завдання із зірочкою. Не приховуємо – ми поставили для себе амбітну ціль – це факт. Але по-іншому команда SENSAR Development просто не могла.

 

А тому 20 липня 2023 року ми відсвяткували фінал будівництва, а в центрі міста на березі Дніпра тепер височіє яскравий 11-поверховий ЖК KVARTAL.

Вдячні всім тим, хто вірив у нас. Наші інвестори, ви продовжували вірити, ми – продовжували будувати. Тому цей проєкт, звісно, і ваша заслуга.

 

Вдячні кожному учаснику нашої великої команди, які будували, ризикували, недосипали та виконувала надскладні задачі. Ми впоралися. І тепер ми можемо пишатися ще одним сучасним проєктом в рідному місті.

 

Ну і, звісно, великий уклін нашим ЗСУ. Завдяки вам та вашій мужності ми продовжуємо робити важливі справи для Запоріжжя та країни в цілому.

ЖК KVARTAL вже за декілька тижнів почне приймати своїх мешканців. Стати одним із них можете і ви. Дізнавайтесь про вільні квартири, оренду та комерційні приміщення в центрі міста за добре знайомою адресою: Запоріжжя, бул. Центральний, 28.