Політика конфіденційності

Умови використання вебсайту

1. Умови

Заходячи на цей вебсайт, доступний за адресою https://sensar.ua/, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов використання вебсайту та погоджуєтесь з тим, що ви несете відповідальність за дотримання будь-яких застосованих місцевих законів. Якщо ви не погоджуєтесь з будь-якою з цих умов, вам заборонено доступ до цього сайту. Матеріали, що містяться на цьому вебсайті, захищені законом про авторське право та товарні знаки.

2. Використовуйте ліцензію

Дозволяється тимчасово завантажити одну копію матеріалів із вебсайту Sensar лише для особистого некомерційного перегляду часу. Це надання ліцензії, а не передача права власності, і за цією ліцензією ви не можете:

  • змінювати чи копіювати матеріали;
  • використовувати матеріали у будь-яких комерційних цілях або для будь-якого публічного показу;
  • намагатися перепроєктувати будь-яке програмне забезпечення, що міститься на вебсайті Sensar;
  • видаляти з матеріалів будь-які відмітки про авторські права чи інші права власності;
  • передавати матеріали іншій особі або «дзеркалювати» матеріали на будь-якому іншому сервері.

Це дозволить Sensar припинити роботу у разі порушення будь-якого з цих обмежень. Після припинення дії ваше право на перегляд також буде припинено, і ви повинні знищити будь-які завантажені матеріали, які є у вашому розпорядженні, незалежно від того, друковані вони чи електронні. Ці Умови обслуговування були створені за допомогою генератора умов обслуговування.

3. Відмова від відповідальності

Всі матеріали на сайті Sensar надаються «як є». Компанія Sensar не дає жодних гарантій, явних або тих, що маються на увазі, тому скасовує всі інші гарантії. Крім того, Sensar не робить жодних заяв щодо точності чи надійності використання матеріалів на своєму вебсайті або іншим чином пов’язаних з такими матеріалами чи будь-якими сайтами, пов’язаними з цим вебсайтом.

4. Обмеження

Компанія Sensar або її постачальники не несуть відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок використання або неможливості використання матеріалів на вебсайті Sensar, навіть якщо Sensar або уповноваженого представника цього вебсайту було поінформовано усно або письмово про можливість таких збитків. У деяких юрисдикціях не допускається обмеження певних гарантій або обмеження відповідальності за випадкові збитки, ці обмеження можуть не застосовуватися до вас.

5. Зміни та виправлення

Матеріали на вебсайті Sensar можуть містити технічні, друкарські або фотографічні помилки. Sensar не обіцяє, що будь-які матеріали на цьому вебсайті є точними, повними чи актуальними. Sensar може змінювати матеріали, що містяться на своєму вебсайті, без попереднього повідомлення. Sensar не бере на себе жодних зобов’язань щодо оновлення матеріалів.

6. Посилання

Sensar не переглядав всі сайти, пов’язані з його Вебсайтом, і не несе відповідальності за зміст будь-якого такого сайту. Наявність будь-якого посилання не означає затвердження сайту компанією Sensar. Користувач використовує будь-який пов’язаний вебсайт на свій страх та ризик.

7. Зміни умов використання сайту

Sensar може переглядати ці Умови використання свого вебсайту в будь-який час без попередження. Використовуючи цей Вебсайт, ви погоджуєтеся дотримуватись поточної версії цих Умов використання.

8. Ваша конфіденційність

Будь ласка, ознайомтесь із нашою політикою конфіденційності.

9. Застосовне право

Будь-які претензії, пов’язані з вебсайтом Sensar, регулюються законодавством України без урахування його колізійних норм.